ارائه خدمات بصورت دوره ای جهت کنترل و پایش ساختمان در طول مدت بهره برداری

خدمات کنترلی ساختمان از جمله خدمات تخصصی برای پایش لحظه به لحظه سازه و اجزای سازه ای و تاسیساتی می باشد که با کنترل های دوره ای و فصلی می توان شرایط حال حاضر سازه را دید و برای چند سال آینده پیش بینی تغییرات اساسی را ارائه داد و برای رفع اتفاقات احتمالی و مشکلات آتی راه حل مناسبی ارائه کرد.

مزیت مشاوره دوره ای و کنترولی ساختمان

از جمله مزایای این خدمت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ایجاد حس امنیت در ذهن ساکنین ساختمان در زمان وقوع حوادث قهری
  • چک آپ و تایید سازه ها و ایجاد ارزش برای ساختمان های دارای تاییدیه مجموعه
  • پیش بینی مشکلات احتمالی سازه و تاسیسات و برطرف کردن آن پیش از وقوع حادثه
  • جلوگیری از اعمال هزینه های گزاف احتمالی تعمیرات و مقاوم سازی با راهکارهای کم هزینه در ابتدای برطرف کردن مشکل

خدمات مشاوره دوره ای و کنترلی ساختمان

خدمات قابل ارائه در خدمات مشاوره دوره ای و کنترلی ساختمان

بازدیدهای دوره ای شامل چک آپ های کنترلی فصلی سازه ها و ساختمانهای در حال بهره برداری می باشد. در این نوع خدمات دفاتر کنترل سازه ماهیانه و سالیانه تهیه و تکمیل می گردد که این اسناد جزء اسناد و تاییدیه های ساختمان در هنگام خرید و فروش قابل ارائه و استناد می باشد.


در این دفتر تمامی تغییرات و رفتارهای سازه اعم از نشست، ترک خوردگی، اعوجاج بازشو ها، کرنش تیرها، انجام آزمایشات غیر مخرب برای تحلیل رفتار بتن و فولاد و … ثبت می شود. این دفاتر برای پیش بینی رفتارهای آتی سازه در مواقع بحرانی و مشخص شدن نقاط احتمالی حادثه خیز می باشد که در هنگام حادثه زلزله یا آتشسوزی نیز کمک شایانی به نحوه امدادرسانی به ساکنین خواهد کرد.

 


بنادر و سازه های دریایی بعنوان یکی از مهمترین دروازه های ورودی کشور، نقش و اهمیت بسزایی در رشد و شکوفایی اقتصاد هر جامعه ایفا می نمایند. با انجام و طراحی روش های بهره برداری، تعمیر و نگهداری و کنترل های ادواری فنی سازه های بندری و دریایی و سازه های درون شهری می توان در تحمیل شدن هزینه های آتی به پروژه کاهش ایجاد کرد.

مجموعه « اِی آر بی کریت » ارائه دهنده خدمات تخصصی مشاوره فنی و چک آپ های دوره ای و تحلیل رفتار سازه می باشد و با ارائه خدمات بصورت دوره ای جهت کنترل و پایش ساختمان در طول مدت بهره برداری به رسیدگی و کنترل ساختمان می پردازد تا از هزینه های احتمالی و شاید جبران ناپذیر که در آینده احتمال رخ دادن آن هست جلوگیری کند.

مجموعه مشاور ای آر بی کریت مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

بتن ترکیبی است از سنگدانه، سیمان، آب و اندکی شعور. 

پدر بتن ایران زنده یاد استاد بزرگوار دکتر مهدی قالیبافیان 
×