کارخانجات تولیدی قطعات بتنی، ملاتی و بتن آماده

در دنیای پر رقابت کسب و کار امروزی، تمامی شرکت ها و کارخانجات تولیدی برای بهبود فرآیند ارائه خدمات و یا برتری کیفیت محصولات تولیدی خود در بازار، از مشاوران در زمینه های مختلف مالی، فروش، کسب و کار، برند سازی و تحقیق و توسعه بهره می گیرند و بهره وری فعالیت های خود را در بخش های متعدد سازمان بالا می برند. در این میان از دید مشتری این رضایت از محصول نهایی است که باعث خرید مجدد مشتری از سازمان ها می گردد.

با توجه به تولید مازاد سیمان و مصرف روزافزون بتن آماده در کشور همچنین رونق استفاده از قطعات بتنی پیش ساخته، کیفیت ساخت و دوام این قطعات مورد توجه مشتریان و استفاده کنندگان از این قطعات سازه ای و غیر سازه ای بتنی می باشد. بنابراین کارخانه های تولید بتن و قطعات بتنی پیش ساخته آماده به دنبال این درخواست مشتری در پی ارتقای کیفیت محصولات خود هستند و همواره به تحقیق و توسعه این محصولات پایه سیمانی می پردازند.

انواع قطعات پایه سیمانی-بتنی آماده

50 تا 70 درصد قطعات بتنی زیر ممکن است توسط یک کارخانه قطعات بتنی آماده تهیه و تولید شود. در این صورت حجم کار بسیار بالا بوده و از کیفیت کاسته می شود. طرح اختلاط های مناسب هر قطعه، نوع، شرایط و نحوه بتن ریخته شده برای هر کدام متفاوت بوده و نیاز به دقت فراوانی دارد.

کَوَل آبراه بتنی کانال بتنی تاسیساتی
کالورت منهول بتنی خانه پیش ساخته بتنی
سنگدال سنگ مصنوعی جداول بتنی پیش ساخته
لوله بتنی تیرچه های بتنی دیوارهای بتنی پیش ساخته
نیوجرسی سپتیک تانک بتنی قطعات بتنی دکوراتیو تزئینی

در ادامه محصولات بتنی آماده، محصولات و قطعات بتنی کوچکتر دکوراتیو که کاربردهای دکوری و دیزاین داخلی دارند نیز ساخته و ارائه می گردند. قطعات بتنی دکوراتیو می تواند کاربردهای زیباسازی های شهری نیز پیدا کند.

گلدان های بتنی کوچک، آباژور بتنی، آبنما بتنی که تمامی آنها نیاز به بتن های اکسپوز و مقاوم دارند.

مشاوره فنی به کارخانه های تولید بتن و قطعات بتنی آماده

در بازار کنونی صنعت ساختمان که دچار افت و رکود می باشد، بهترین زمان برای بهبود کیفیت محصولات تولیدی این حوزه می باشد تا پس از رونق بازار ساختمان کارخانجات تولیدی بتوانند از قبل سهم بازار مطلوبی برای مجموعه خود فراهم آورده باشند. مشاوره فنی به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی پیش ساخته سازه ای و قطعات بتنی پیش ساخته غیر سازه ای و همچنین قطعات بتنی دکوراتیو شهری و غیر شهری خدمت منحصر به فردی است که توسط مجموعه ای آر بی کریت فراهم آورده شده است و کمک به ارتقای سطح کیفی محصولات این کارخانجات می پردازد.

این مجموعه با ارائه مشاوره های فنی به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی و ملاتی پیش ساخته مانند دیوارهای بتنی، نیوجرسی، جداول خیابانی، سنگدال، منهول، بلوک، موزاییک، واش بتن، سنگ مصنوعی و … و مشاوره تخصصی به کارخانجات بتن آماده در بهبود کیفیت محصولات تولیدی، بهینه سازی روند تولید و تقلیل هزینه های تولید گامی موثر برمی دارد.

مجموعه خدمات مشاوره فنی کارخانجات تولیدی

این مجموعه خدمات در قالب موارد زیر قابل ارائه و خدمت رسانی می باشد.

  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی بتن آماده
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی آماده
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی سنگ های مصنوعی
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی کفپوش های موزاییکی
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی انواع بلوک های ساختمانی
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی آماده دکوراتیو

مجموعه مشاور ای آر بی کریت مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

بتن ترکیبی است از سنگدانه، سیمان، آب و اندکی شعور. 

پدر بتن ایران زنده یاد استاد بزرگوار دکتر مهدی قالیبافیان 
×