مشاوره فنی کارخانجات تولیدی قطعات بتنی و ملاتی و بتن آماده

در دنیای پر رقابت کسب و کار امروزی، تمامی شرکت ها و کارخانجات تولیدی برای بهبود فرآیند ارائه خدمات و یا برتری کیفیت محصولات تولیدی خود در بازار، از مشاوران در زمینه های مختلف مالی، فروش، کسب و کار، برند سازی و تحقیق و توسعه بهره می گیرند و بهره وری فعالیت های خود را در بخش های متعدد سازمان بالا میبرند. در این میان از دید مشتری این رضایت از محصول نهایی است که باعث خرید مجدد مشتری از سازمان ها می گردد.

هدف از ارائه خدمت

دلیل ذکر این مقدمه این است که در بازار کنونی صنعت ساختمان که دچار افت و رکود می باشد، بهترین زمان برای بهبود کیفیت محصولات تولیدی این حوزه می باشد تا پس از رونق بازار ساختمان کارخانجات تولیدی بتوانند از قبل سهم بازار مطلوبی برای مجموعه خود فراهم آورده باشند.

مجموعه ای آر بی کریت با هدف ارائه خدمت به کارخانجات تولیدی مرتبط با صنعت سیمان و بتن در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی آنها قدم برداشته است. این مجموعه با ارائه مشاوره های فنی به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی و ملاتی پیش ساخته مانند دیوارهای بتنی، نیوجرسی، جداول خیابانی، سنگدال، منهول، بلوک، موزاییک، واش بتن، سنگ مصنوعی و … و مشاوره تخصصی به کارخانجات بتن آماده در بهبود کیفیت محصولات تولیدی، بهینه سازی روند تولید و تقلیل هزینه های تولید گامی موثر برمی دارد.

مجموعه خدمات مشاوره فنی کارخانجات تولیدی

این مجموعه خدمات در قالب موارد زیر قابل ارائه و خدمت رسانی می باشد.

  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی بتن آماده
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی قطعات بتنی آماده
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی سنگ های مصنوعی
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی کفپوش های موزاییکی
  • خدمات مشاوره به کارخانجات تولیدی انواع بلوک های ساختمانی

مجموعه مشاور ای آر بی کریت مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

بتن ترکیبی است از سنگدانه، سیمان، آب و اندکی شعور. 

پدر بتن ایران زنده یاد استاد بزرگوار دکتر مهدی قالیبافیان 
×