مشاوره کاربردی افزودنی های بتن

مشاوره کاربردی افزودنی های بتن

مشاوره کاربردی افزودنی های بتن

مشاوره تخصصی انواع افزودنی بتن و ملات و کاربرد آنها

مشاوره تخصصی انواع افزودنی بتن و ملات و کاربرد آنها در پروژه های ساختمانی و اطلاع از نحوه استفاده بهینه در طرح اختلاط بتن و ملات و دوغاب بسیار مهم و حیاتی می باشد. مشاور با بررسی و توجه به پارامترهای مهم در کارگاه و کارخانه بتن ساز به انتخاب و پیشنهاد مواد افزودنی متناسب با کاربری آن را در اختیار کارفرما می گذارد.

همانطور که در بازار افزودنی بتن، ملات و دوغاب شاهد هستیم شرکت های مختلفی با نام های تجاری متفاوت، در حال تولید و توزیع محصولات با کیفیت و بی کیفیت هستند و آزمون و خطا برای امتحان هرکدام از این محصولات بسیار پر هزینه و زمان بر هست. مجموعه ای آر بی کریت با توجه به تحقیقات در سال های اخیر توانسته است محصولات مرغوب از تولیدات شرکت های معتبر در ایران را جمع آوری کند و با ارائه مشاوره به کارگاه های ساختمانی و مجریان محترم برای انتخاب محصول، قدمی در راه تسریع و ارتقاء کیفیت ساخت پروژه ها بردارد.

برخی از افزودنی ها

برای نمونه برخی از افزودنی های کاربردی در زیر اشاره شده است.

کاهنده های آب و انواع مختلف روان سازها که باعث افزایش کارایی و روانی بتن شده و جایدهی بتن را در قالب و تراکم آرماتور تامین می کنند. برای تهیه بتن های خاص با روانی زیاد و بتن های با کارایی زیاد HPC یا بتن های خود متراکم SCC و …

افزودنی بتن برای استخرها یا مخازن یا سدسازی ها از انواع افزودنی های آب بند بتن هستند که در طرح اختلاط بتن و اختلاط اولیه مخلوط شده و در نهایت بتنی با نفوذپذیری بسیار کمتر نسبت به بتن شاهد تولید می کنند.

انواع مختلف زودگیر و دیرگیر کننده ها که برای کنترل گیرش در فصول مختلف و کاربردهای مختلف تهیه و تولید می گردند.

مواد حباب زا یا ماده حباب هوا ساز بتن که برای تولید بتن مقاوم در سیکل های یخ و ذوب بیشتر استفاده می گردد تا بتن به دوام بالاتری دست یابد.

×