مشاوره کفپوش های صنعتی و غیرصنعتی

مشاوره کفپوش های صنعتی و غیر صنعتی

مشاوره کفپوش های صنعتی و غیر صنعتی

مشاوره کفپوش مناسب کاربردی

بتن با توجه به ویژگی های منحصر به فرد ماننداستحکام بالا، مقاومت فشاری مناسب، شکل پذیری آسان و طول عمر بالا در ساخت پروژه های مهم و با حجم بسیار بالا بکار رفته است. این ماده مفید و پرکاربرد، علیرغم تمامی این ویژگی ها ایرادهایی نیز دارد که در صورت مرتفع نشدن به مرور زمان باعث تضعیف عملکرد و کاهش عمر آن می گردد.پایین بودن مقاومت کششی و حساسیت در برابر ضربه های مداوم، جذب آب و تخلخل و حملات شیمیایی، سایش و تولید گرد و غبار و … باعث کاسته شدن از عمر بتن می گردد.

کف بتنی انبارها و سالن های تولید و پارکینگ ها و درکل کفپوش سازه ها بیشترین تنش های مکانیکی را متحمل می شوند. محافظت کف بتنی سازه های صنعتی در سالهای اخیر اهمیت فراوانی پیدا کرده است و روش های متفاوتی برای محافظت از آن استفاده شده است.

مشاوره انتخاب سیستم کفپوش مناسب

سیستم کفپوشی که برای ساختمان های بتنی انتخاب می گردد،باید با شرایط کارگاه و پروژه و محیط همخوانی داشته باشد.هر یک از اجزای بکار رفته در سیستم باید با توجه به شرایط هر سازه انتخاب گردد. انتخاب نادرست مواد مورد استفاده نه تنها در محافظت سازه بتنی مفید نخواهد بود بلکه ممکن است سبب تشدید تخریب آن نیز گردد.کفپوش ها دارای کاربردهای مختلفی هستند و انواع مختلفی دارند. کفپوش های پلی یوریا، کفپوش پلی یورتان، کفپوش اپوکسی، کفپوش های بتن سخت و …

×